15. Ege Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 15 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.egedermatoloji.org
DAVET
Değerli Deribilimciler, Sevgili Meslektaşlarımız,

15. Ege Dermatoloji Günleri’ni Türkiye Dermatoveneroloji Derneği ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalının ortak evsahipliğinde 3-7 Haziran 2020 tarihleri arasında Çeşme’de gerçekleştirmeyi planlamıştık. Bilim ve dostluk rüzgarında buluşturmayı hedeflediğimiz siz sevgili dermatologlar için zengin bir bilimsel ve sosyal program oluşturmanın tatlı telaşını bir yıl boyunca yaşadık. Ancak 2019 yılının son günlerinde başlayıp hızla yaygınlaşan bir pandemi hazırlıklarımızda değişikliğe gitmemizi gerektirdi.

Bir yıl önce pandeminin ulaşacağı boyutu öngörerek kongremizi 2021 yılına ertelediğimizde “Hepimize kolay gelsin.” demiştik ancak 2020 hiç de kolay geçmedi. Ülkemizde tam bir yıldır süren pandemi hepimize pek çok şey yaşattı ve henüz hız kesmeden devam ediyor. İşte bu nedenle sizleri Egemizin bir cennet köşesinde iç rahatlığı içerisinde, güvenle, huzurla biraraya getirebilmeyi amaçlayan 15. Ege Dermatoloji Günleri Organizasyon Kurulu olarak kongremizi 2022 yılına erteleme kararı aldık. Birbirimizden ayrı kalacağımız süre içerisinde yine birbirimizi düşünecek ve yüreklerimizde dostluğumuzu yaşatacağız. Gelecek yıl 11-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek kongremizde birbirimize kavuşacak ve hasret gidereceğiz.

Sağlıkla sevgiyle kalınız.

Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Ekin ŞAVK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin